Doradztwo biznesowe

W obliczu szybkich zmian na rynku i silnej konkurencji firmy zwracają się do nas w celu wsparcia ich działań biznesowych, udoskonalenia metod zarządzania procesami sprzedaży, motywowania ludzi, opracowania strategii marketingowych. Wymaga to kompleksowego wdrożenia. Doradzamy naszym klientom w zależności od ich potrzeb.

Posiadamy wiedzę z zakresu zarządzania w firmach będących w okresie zmian i transformacji. Służymy konsultacjami przy  reorganizacji działów sprzedaży i obsługi klienta dostosowując je do zmian rynkowych i nowych wymaganiach konsumentów. Opracowujemy kompleksowe strategie marketingowe dostosowane do potrzeb organizacji, marki lub produktu.  Tworzymy multikanałowe strategie komunikacyjne, których celem jest zwiększenie świadomości marki i budowa wizerunku. Kompleksowo wspieramy i doradzamy przy rozwoju nowych gałęzi biznesu.

Wieloletnie doświadczenie w budowaniu struktur sprzedaży, działów marketingu i szkoleniowych pozwala nam na odpowiednie wsparcie firm, które chcą się rozwijać lub są na etapie dużych zmian organizacyjnych. Łączymy wiedzę z zakresu strategii, doradztwa i zarządzania, pomagając odnieść sukces.

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych
  • Budowanie i usprawnianie działów sprzedaży i zespołów handlowych
  • Audyty, optymalizacja, budowa Call Center
  • Wprowadzanie nowych marek i produktów na rynek
  • Szkolenia wewnętrzne opracowane indywidualnie do potrzeb firmy