Szkolenia i Coaching

Szkolimy i pomagamy rozwijać się pracownikom firmy z każdego szczebla organizacji. Kształtujemy umiejętności takie jak:  inteligencja emocjonalna, radzenie sobie ze stresem, asertywność, pewność siebie oraz efektywność osobista.

Sukces każdego działania zależy od kompetencyjnego zespołu, silnego zaangażowania oraz zmotywowania. Coraz większe znaczenie ma psychologia w biznesie.W naszym portfolio znajdziesz szkolenia lub warsztaty uszyte na miarę w zależności od przeanalizowanych potrzeb. Pracujemy w kameralnych grupach, aby poświęcić każdemu czas i uwagę. Jesteśmy pasjonatami, ekspertami z wieloletnią praktyką biznesową.

Szkolimy kadrę menedżerską z zakresu bycia skutecznym liderem, efektywnego delegowania, motywowania i udzielania feedbacku pracownikom działów, szczególnie w czasie dużych zmian w firmie.

Realizujemy szkolenia zespołowe, których celem jest efektywna współpraca pomiędzy pracownikami jednego lub kilku działów.

Wysoką skuteczność naszych szkoleń zawdzięczamy doświadczonym prowadzącym, efektywnym technikom prowadzenia oraz  oryginalnym ćwiczeniom i grom zespołowym

Klienci cenią nasze szkolenia dla działów obsługi klienta, które  odbywają się w siedzibach firmy i szybko dopasowywane są do zmieniających się potrzeb, wprowadzanych nowych usług/produktów lub sytuacji na rynku.

Przykładowe szkolenia:

Sukces z zespołem – szkolenie dla pracowników większych organizacji , którego celem jest podniesienie efektywności pracy zespołu, lepsza współpraca pomiędzy pracownikami, umiejętność pracy z różnymi typami osobowości, radzenie sobie z konfliktami.

Zarządzanie zmianą – szkolenie dla menedżerów z firm w okresie transformacji

Akademia sprzedaży dla handlowców i pracowników Call center